Cím: 8542 Vaszar, Fő utca 9. Tel/Fax: 06-89/355-010 E-mail: vaszar@papaitk.hu OM azonosító: 37100

Ihász Gábor Általános Iskola

2020. 09. 01-én a megfelelő járványügyi óvintézkedések mellett ünnepélyesen megnyitottuk az új tanévet iskolánkban.
Adrienn Polhammerné Frend
intézményvezető asszony sikeres, rendkívüli események nélküli, eredményekben és élményekben gazdag tanévet és jó egészséget kívánt minden tanulónak és kollégáinak, mindemellett kihangsúlyozta, hogy ehhez elengedhetetlen a szabályok betartása és az egymásra való odafigyelés.
Ebben a különleges helyzetben is kiemelt szeretettel köszöntjük iskolánk legkisebb tanulóit, akiknek vidám és élvezetes utazást kívánunk a betűk és számok országának bebarangolásához! Ezen a hosszú úton osztályfőnökük,
Erzsébet Némethné Takács
kíséri el őket.