Cím: 8542 Vaszar, Fő utca 9. Tel/Fax: 06-89/355-010 E-mail: vaszar@papaitk.hu OM azonosító: 37100

Ihász Gábor Általános Iskola

Velünk kerek a világ – Sulikézi Sportfesztivál megrendezésére nyújtott be pályázatot Sárközi Noémi tanárnő. Két alkalommal került megrendezésre a fesztivál első és második osztályos tanulóink részére. A gyerekek 6 állomáson különböző labdás és ügyességi feladatokkal találkoztak, melyet örömmel hajtottak végre. A Magyar Kézilabda Szövetség részéről vendégeink voltak Kerékgyártó Zsolt, Nagy Attila, Stachó Vivien. A sikeres pályázatnak köszönhetően intézményünk százötvenezer forint értékben kap majd sportszercsomagot. Tanulóink ügyességéért, kitartásáért oklevelet, csokit és a Kézilabda Szövetségtől a 2022-es kézilabda EB kabalafiguráját kapták jutalmul. Köszönjük a Magyar Kézilabda Szövetségnek az ajándékot és a sportszercsomagot, a fesztivál lebonyolítását Polhammerné Frend Adrienn intézményvezetőnek és Sárközi Noémi testnevelő tanárnak.